Magazynier Logistyk praca

Opis stanowiska:
Zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku:
Kompleksowa obsługa klientów,
Praca z programem magazynowym,
Przyjmowanie zamówień,
Wydawanie towaru,
Dbałość o porządek na magazynie i powierzchni sprzedażowej,

Wymagania:
Dobra znajomości obsługi komputera,
Doświadczenie w pracy magazynier,
Rzetelności w wykonywaniu obowiązków,
Uprawnienia na wózek widłowy + wymiana butli gazowej,
Prawa jazdy kat. B
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:
Motywacyjny system wynagrodzeń,
Przyjazną atmosferę w zgranym zespole,
Ciekawą i pełną wyzwań pracę,
Dużą samodzielność w realizacji zadań.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej aktualne CV oraz list motywacyjny na adres mailowy info@formatiq.pl. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane stanowiskiem Magazynier logistyk praca prosimy o kontakt.

Wysyłając nam swoje CV prosimy pamiętać o umieszczeniu w nim klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm)”

Bądź na bieżąco!

Zapisz się na newsletter FORMATIQ, aby otrzymywać informacje o nowych produktach, ostatnich realizacjach i nowoczesnych technologiach!

Dodano do koszyka
Przejdź do koszyka

Twój koszyk (0)

Brak produktów w koszyku.

Wybierz pole do pokazania
  • Zdjęcie
  • SKU
  • Ocena
  • Cena
  • Dostępność
  • Dodaj do koszyka
  • Opis
  • Kontent
  • Waga
  • Wymiary
  • Dodatkowe informacje
Kliknij poza paskiem, aby zamknąć
Porównaj