Zakończenie prac na Aweco Tychy Joka – posadzka 11000m2 na której wykonano szlif, naprawy miejscowe oraz odbudowa dylatacji.

Do zastosowanych produktów należy między innymi FolrLit Nano Finish, który jest preparaem krzemianowo-polimerowy do posadzek betonowych dającym efekt połysku. ForLit Nano Finish to płynny impregnat na bazie krzemianów litu, nano-aktywatorów oraz dyspersji polimerowych o właściwościach hydrofobowych. Ma zastosowanie do utwardzania i uszczelniania nowych posadzek betonowych oraz renowacji powierzchni już istniejących. Bardzo małe cząsteczki łatwo wnikają w strukturę betonu, potem dzięki zaawansowanym aktywatorom reakcje chemiczne w betonie zachodzą szybciej i są więc bardziej efektywne.

Poza tym użyto produktu ForSil. Jest to krzemian do impregnacji betonu i utwardzania powierzchni betonu świeżego i istniejącego. Po nałożeniu powłoki wnika głęboko w konstrukcję betonową. Reakcja chemiczna zachodzi stopniowo wraz z  wypełnianiem porów w powierzchni betonu. Preparat na bazie krzemianów sodu, stosowany do wzmacniania, uszczelniania i zabezpieczenia przed pyleniem nowych i istniejących posadzek oraz nawierzchni betonowych. Ponadto odbudowa dylatacji odbyła się na markowych produktach Formatiq. Całość wygląda bardzo dobrze, posadzka jest zabezpieczona przed pyleniem i osadzaniem się brudu.